2020 emlak konut projeleri dikkat çekiyor. Her sektörde olduğu gibi İnşaat sektöründe de 2020 yılında durgunluk yaşandığı biliniyor.

Bu durgunluk emlak konut bakımından da maliyet açısından yükselişlere sebep oldu. Bu nedenle ev alma hayali yaşayanlar ev almak için farklı yöntemler tercih ediyorlar. Bu anlamda kaliteli çalışmalarıyla bilinen Birikimevim firması, ev kredileri gibi peşinat gereken işlemlerle uğraştırmadan ev alma seçenekleri sunuyor. Üstelik bu yöntem tüm Türkiye için uygulanabiliyor. Kolay ödeme seçenekleri bulunan bu ev alım şekli herkesin bütçesine uygun şartlar taşıyor.

2020 Yılı Ev Alım Seçenekleri

Yıllarca ev almak için birikim yapma gerekliliğini ortadan kaldıran Birkimevim sisteminde;
Peşinat,
Banka kredisi,
Faiz,
Ara ödeme gibi ödemeler bulunmuyor.
Birikimevim en uygun ev kredisi taksitlerinde olduğu gibi her ay düzenli taksit ödeme yöntemiyle ev sahibi olmanıza yönelik katılım grupları oluşturuyor. Bu yöntem katılım gruplarından toplanan parayla ev alınmasını sağlıyor. Yöntem tamamıyla banka dışında kalan işlemlerle sağlanıyor.

2020’de En Kolay Ev Alma Şekli

Her bütçeye uygun taksitlerle ev alma imkanı veren Birikimevim’de;
Sabit taksit ödemeli ev alma sistemi,
Serbest taksit ödemeli ev alma sistemi,
Erken teslimatlı ev alma sistemleri sunuluyor.
Bunun yanı sıra zaman zaman kampanya ve indirim imkanları bulunuyor. Türkiye’deki en kolay ödemeli olan ev alma şeklini Birikimevim firması sunuyor.

2020’de En Uygun Taksitli Ev Alma Sistemi

2020 yılının en uygun fiyatlarla ev alma sistemi Birikimevim firması tarafından sunuluyor. satılık ev araştırması yapan herkes Türkiye’nin neresinde olursa olsun Birikimevim firmasından ev satın alabiliyor. Herkes satın almak istediği evin fiyatına özel olan gruba katılım sağlıyor ve sisteme ay ay taksit ödemesi yapıyor. Bu sayede her ay katılımcı olan bir üyeye ev satın alınıyor. Kaliteli ve tamamen yasal olan bu sistem milyonlarca kişiyi ev sahibi yapıyor.

Taksitle Ev Almak Doğru Bir Seçim Mi?

Banka kredilerinin oranları ve işleyişin teferruatı düşünüldüğünde Birikimevim’in sisteminin son derece özel ve güzel olduğu görülüyor. Peşinatsız ve taksitle yapılan ev ödemeleri kiradan kurtarırken aynı zamanda zorlanmadan da ev sahibi yapıyor.