2020 teslim konut projelerinde en iyi fırsatlardan yararlanmak için geç değil. Günümüzden azalan konut fiyatları, birbirinden farklı ve düşük faizli konut projelerinden yararlanmak için banka kredisi kullanmanıza gerek yok. Evinizi seçin, Birikim Evim’e gelerek ödemeye başlayın.

Konut Projelerinden Ev Seçmek İçin

Konut projelerinden ev seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Taksit olarak ödemek ve faizsiz ev alma imkanından yararlanmak için evinizi belirlerken proje süresine ve ödeme şartlarına dikkat edin.
Konut projeleri;
Faiz oranı
Ödeme koşulu
Proje teslim süresi
Proje başvuru süresi
Lokasyon
Ev özelliği
Bu özelliklerle birlikte evinizi seçerek, Birikim Evim ofisini ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz tutardaki ev için ödeme planı çıkararak, aylık taksitlerinizi faizsiz ev şartlarında ödemeye başlayın.

Kredi Çekmek Zorunlu Mu?

Kredi ürünleri farklılık gösterebiliyor, bazen krediyi ne için çektiğiniz önemlidir. Konut kredileri yüksek faiz oranları, uzun vade ve ipotek zorunluluğu nedeniyle cazip değil. Bunun dışında evinize daha hızlı ulaşmak adına oldukça cazip, günümüzde verilen 6 ay ertelenen kredilerden, düşük faizli ihtiyaç kredilerinden, emekliler, memurlar ve sağlık çalışanları için verilen özel kredilerden yararlanabilirsiniz. Aldığınız kredi tutarıyla Birikim Evim ofislerine gelerek peşinat verebilir ve 6 ayda bir yapılan sıra tespitinde hemen evinize kavuşabilirsiniz.

Birikimleri Nasıl Değerlendirebilirim?

Birikimleriniz sürekli aynı yerde durmasın istiyorsanız, yastık altından çıkardığınız altınlarınızı peşinat olarak kullanmanız mümkün. Altın hesabınızda duran, yıllardır beklettiğiniz altınların hayırlı bir işte kullanılma zamanı geldi. Birikimleriniz eve dönüşsün ve kiradan kurtuluşunuz için biletiniz olsun.

Tasarruf Nasıl Yaparım?

Tasarruf yapmanın öncelikle ne demek olduğunu anlamalı ve bir hedef belirlemelisiniz. Bir ev almak için neye ihtiyacınız var. Peşinat, banka ödemesi ya da evin tamamı olan bir ödemeye. Birikim Evim’de bunlar olmasa da olur. Her koşulda sizlere ev sahibi olmanızı sağlayacak ödeme planı sunuluyor. Bu ödeme koşullarıyla faiz ödemiyorsunuz ve ödediğiniz ne varsa evinize harcıyorsunuz. Ödeme tutarınız tamamlana kadar evinize yerleşmiş oluyorsunuz. En büyük avantajı ise evinize hiçbir şekilde ipotek konulmuyor ve kiraya verebiliyorsunuz.