Senetle araba almak artık çok kolay ve güvenilir işletmelerle gerçekleştirilmektedir. Birikimevim sisteminin yeni gözdesi Birikimoto, sizlere faizsiz ve kredisiz araç sahibi olma imkanı sunmaktadır. Peşinatsız ödeme yöntemleriyle müşterilerinize farklı kolaylıklar sağlayan sistem, müşterilerinin kendi ödeme düzenlerini de oluşturmasını sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlı Taksitler

Senetle araba sahibinden almak isterseniz de tercih edebileceğiniz Birikimoto, ayda 400 liralık taksitlerle sizleri araç sahibi yapmaktadır. Ödemesi kolay ve ayarlanabilen taksitlerden ister peşinatlı ister peşinatsız şekilde faydalanabilirsiniz. Bütçenizi aşmadan ödemelerinizi sağlayarak araç sahibi olabilirsiniz. Birikimoto, müşterilerine birikim yaparak araç alma imkanı sağlamaktadır.

Sistem Seçenekleri

Senetle araba alma için tüm müşterilerine kapısı açık olan sistem, farklı ödeme yöntemleri ve sistemleriyle gündemdedir.
Araç alırken faydalanabileceğiniz:
Sabit sistem,
Erken teslimatlı sistem,
Serbest sistem bulunmaktadır.

Bu sistemlerden kendinize en uygun olanı bulmak için gerekli incelemeleri de yapmalısınız. Aracınızı seçtikten sonra isterseniz peşinat odaklı isterseniz peşinatsız araç alımına başlayabilirsiniz. Bir sonraki işlemde, taksitlerin belirlenmesi ve sözleşmenin yapılması yer almaktadır. Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimleri de adil ve tarafsız satın alımlar için son derece önemlidir.

Sabit Sistem ve Özellikleri

İkinci el araba alırken yararlanabileceğiniz birbirinden farklı sistem bulunmaktadır. Sabit sistem içerisinde noter huzurunda çekilen tarih kurası bulunuyor. Bu kura çekildikten sonra aracı hangi tarihte teslim alacağınız netleşmiş oluyor. Kıs sürede araç sahibi olmak isteyenlerin tercihi olan sabit sistem, müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.

Erken Teslimatlı ve Serbest Sistem İçerikleri

Erken teslimatlı seçenekte, çok daha erken araçlarınıza kavuşmanız mümkün kılınıyor. Aracın değeri üzerine fark ya da ek ödeme yapmanıza gerek kalmayan erken ödemeli sistemde, ödenecek taksitleri de kendi bütçenizde ve maaşına göre ayarlayabilme lüksüne sahipsiniz. Bunun yanı sıra serbest sistemle araç da satın alabilirsiniz. Serbest sistem sizlere almak istediğiniz aracın teslimat tarihini ödediğiniz senetlere ve taksitlere uygun olacak şekilde ayarlanmasını kapsamaktadır. İster her ay düzenli ödeyin, ister peşinat verdikten sonra ödenecek ücretleri azaltın. Dilediğiniz şekilde ve kolayca araç sahibi olun.