Birikim Evim Bingöl’de kredisiz ev almak isteyen kişiler için birçok farklı ve avantajlı yöntemler sunmaktadır. Hiçbir dayatma ve zorluğun olmadığı bu sistemle istediğiniz evi, kendi belirleyeceğiniz şartlar doğrultusunda satın alabilirsiniz.
Kredisiz ev almak mümkün mü diye merak deiyorsanız henüz Birikim Evim ile tanışmadınız demektedir. Bankalardan konut kredisi kullanamayan, konut kredisi için yeterli ve gerekli olan peşinat ödemesini yapamayan veya bankaların yaptırımlarını kabul etmeyen insanlar için Birikim Evim olarak kredisiz ev alma imkanı sunuyoruz. Bunun için Bingöl’de yer alan Birikim Evim şubelerine veya Birikim Evim resmi web sayfamıza ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Kendi alım imkanlarınıza göre en uygun planlamaların yapıldığı bir sistem ile kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Vadeli ev ve vadeli araba alımlarında güvenin ve kolaylığın adresi olan Birikim Evim sizlerin yanındadır.

Birikim Evim İle Bingöl’de Kredisiz Ev Almak

Birikim Evim olarak Bingöl’de isterseniz kiracı olarak oturduğunuz evi, isterseniz de başka bir mahalle ve semtte bulunan en beğendiğiniz ve hayalinizi süsleyen evi satın alabilirsiniz. Bunun için kredi kullanmanıza faiz ödemenize ve peşinat yatırmanıza gerek kalmayacaktır.
Birikim Evim olarak istediğiniz evi kredi kullanmadan senet ile satın alabilirsiniz. Bu alım sürecinde eğer peşinat olarak ödeyebileceğiniz birikmiş bir paranız yoksa peşinat ödemesi yapmadan da sürece dahil olabilirsiniz. Ya da peşinat ödemesi yapmak istiyorsanız, ne kadar bir ödeme yapacağınız tamamen sizlere bağlı olacak şekilde bir alım gerçekleştirebilirsiniz. Birikim Evim ile ev alma sürecinde sizlere sunulan en avantajlı koşullardan birisi de ödeme planlamanızı kendinizin yapıyor olmasıdır. Aylık kazancınıza ve bütçenize göre aylık ödeyebileceğiniz rakamları belirleyebilir ve ev alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kredisiz Araba Alımı

Kredisiz ev alabilme imkânının yanında sizlere kredisiz araba alım imkanı da sunulmaktadır. Bu imkanlardan faydalanabilmek için gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bilgilendirmelerin arından hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Ve istediğiniz marka ve modelde bir araca kredisiz olarak sahip olabilirsiniz.
Bingöl’de kredisiz ev almak ve kredisiz araba almak konusunda Birikim Evim tarafından sizlere sunulan tüm fırsatlardan haberdar olabilmek için sizleri şubelerimize bekliyoruz.