Birikimevim ev sahibi ve araç sahibi yaparak kredisiz ve faizsiz bir şekilde gayrimenkul sahibi olmanızı sağlar. Birikimevim vatandaşlara üç farklı ödeme imkanı sunar ve bu yöntemlere göre kolay bir şekilde ödeme yapmış olursunuz. Sabit sistem yöntemi sayesinde aylık taksitlerinizi belirleyerek noter huzurunda gerçekleşir. Bu nedenle Birikimevim sayesinde hem ev hem de araç sahibi olmuş olursunuz.

Araç ve Ev Sahibi Olma

Birçok insan araç kredisi çekerek faiz ödeme ile araç sahibi olur. Ancak faiz oranları fazla olunca ikinci el senetle araç veren yerlere yönelirler. Genellikle bu gibi yerler de bankalara göre daha az faiz eklenir. Ancak Birikimevim bu konuda daha avantajlı olduğu için çok daha kolay bir şekilde gayrimenkul sahibi olursunuz. Genellikle kura yöntemi kullanıldığı için noter işlemleri de bu kura ile belirlenmiş olur.

Araç Fiyatı Belirleme

Genellikle vatandaşlar en uygun fiyatlı ikinci el senetle araba almayı tercih eder. Bu yöntemle de Birikimevim üzerinden araç sahibi olabilirsiniz. İkinci el araç alırken de sıfır araç alırken de size herhangi bir limit verilmez. Bu nedenle istediğiniz aracı alma imkanınız bulunur. Araç ödemelerinizi kendi bütçenize göre belirlemek gerekir. Böylelikle ödemeler de daha kolay bir şekilde yapılmış olur. Araç alımı yaparken senetle fiyatları biraz daha fazla olabilir.

Birikimevim Avantajları

Birikimevim üzerinden herhangi bir gayrimenkul alacak olan kişiler için birçok avantaj bulunur. Bu nedenle bu konuda daha karlı olmuş olursunuz.
Peşinat zorunluluğu bulunmadığı için vatandaşlar çok daha kolay gayrimenkul alabilirler.
Ev ve araba alacağınız zaman istediğiniz seçimi yapmanız da mümkün.
Ödeme güçlüğü yaşadığınız zaman istediğiniz zaman çekilme şansınız da bulunur.
Bu nedenle Birikimevim tercihi bankalara göre daha avantajlı bir yol olabilir.

Birikimevim Nasıl Bulunur?

Birikimevim ülkemize uzun zamandır hizmet verdiği için birçok bölge de ofisleri bulunur. Genellikle ev veya araba alımı yapacağınız zaman mutlaka ofislere gitmek gerekir. Burada yüz yüze bir şekilde hizmet almış olursunuz. Böylelikle daha detaylı bir bilgi aldığınız için de herhangi bir sorun yaşanmamış olur.