Birikimevim erken teslim kampanyası ile arabanızı çok kısa sürede teslim alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz sıfır ya da ikinci el arabanın değerinden farklı bir ödeme yapmadan ödeyeceğiniz taksitlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Erken teslim sistemine kayıt olarak senetle araba sahibi olun. Hayallerinizdeki arabaya hemen kavuşabilir ve istediğiniz finansal desteği alabilirsiniz.

Erken Teslim Sistemi

Firma tarafından, müşterilerine alternatif seçenekler sunulmaktadır. Erken teslim sistemi sayesinde ikinci el taksitle ve senetle araba satın alma fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
Erken teslim sisteminde sundukları hizmetleri şu başlıklarda sıralıyorlar;
Hayallerinizdeki evin seçimi
Peşinat zorunluluğu yok
Taksitleri siz belirleyin
Evin alınacağı tarihin belirlenmesi
Evin teslim alınması

Erken teslim sistemi ile evinizi aldığınızda, kalan borcunuzu ödemek için taksitlerinizi yıllık artış oranı belirleyerek daha kısa sürede ödeyebilirsiniz.

Ev Seçimi

Herkesin hayatını sürdürmek istediği ve hayalini kurduğu bir ev vardır. Bu eve sahip olabilmek için para biriktirmeye ve uygun şartlarla satın almaya çalışılır. Birikimevim projelerinden faydalanarak senetle fiyatları sabitleyerek istediğiniz evi hemen alabilirsiniz. Hiç birikiminiz olmasa bile peşinatsız olarak, evin değeri kadar finans desteği alarak, satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan rakamı kendiniz belirleyebiliyor ve sistemin şartlarından faydalanarak finans desteğini kullanabiliyorsunuz.

Peşinatsız Ev Almak

Birikimevim, katılımcılarına, peşinatlı ve peşinatsız sistem seçenekleri sunuyor. Peşinatı olmayanlar, peşinatsız sistemi tercih ederek istedikleri evi alabiliyor. Evin değerinin tamamını, finansal destek olarak veriyorlar ve aylık ödeme gücüne göre taksit sayılarını belirliyorlar. Katılımcı, ödeyeceği taksitleri, sabit ya da artan taksitli olarak seçebiliyor. Sistemin amacı, katılımcıların tüm taksitleri yorulmadan kolayca ödeyebilmeleridir.

En İyi Kampanyalar

Ev sahibi olmak isteyenlere sunulan kampanyalar arasında en fazla ilgi erken teslim kampanyasına gösterilmektedir. Erken teslim sistemine katılanlar, yapılacak sözleşmeye ve noter huzurunda yapılacak çekilişe göre evlerini alacakları tarihleri belirleyebiliyorlar. Belirlenen tarihte, satın alınmak istenilen evin tüm değeri Birikimevim tarafından karşılanarak satın alınıyor. Kişiler, evlerinde oturarak, taksitlerini rahatlıkla ödüyor ve ev sahibi oluyorlar. Bu sistem sayesinde hem kısa sürede ev sahibi oluyor hem de daha huzurlu bir hayat yaşıyorlar.