Konut sahibi olmaya karar veren kişilerin, faiz ödemek istemedikleri takdirde öncelikli tercihi olan Birikimevim, araç kredisi kullanmayı düşünen kişilerin de ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Birikimevim araç sahibi olmanın en kolay ve maliyetsiz yoludur. Birikimevim’in peşinatlı erken teslim sistemi sayesinde pek çok kişi uzun süre beklemeden, faiz gibi ekstra mali yüklerin altına girmeden araç sahibi olabilmektedir.

Banka Kredisiz Araba Almak

Banka faizi ödemek zorunda kalmadan, kredisiz araba almanın kolay yolu Birikimevim her gelir düzeyine hitap etmektedir. Peşinatlı erken sisteme dahil olan üyeler, uzun süre beklemeden araçlarını kullanmaya başlayabilirler.
Birikimevim’le araç sahibi olmanın avantajları şunlardır:
Faiz ödenmez.
Kefil her durumda zorunlu değildir.
Araç alım sürecinin her noktasında alanında uzman kişilerden danışmanlık hizmeti alma imkanı söz konusudur.
Sisteme yaş, gelir ve eğitim durumu hesap edilmeksizin herkes dahil olabilir.

Banka Kredisiyle Araba Almak

Bankalar, başvuruda bulunulduğu takdirde, müşterilerinin taşıt kredisi kullanmasını sağlamaktadır. Fakat bu kredinin kullanılabilmesi için faiz ödenmesi zaruridir. Bankadan çekilen kredinin vadesi ne kadar uzunsa aylık ödemeler de o kadar küçük olacaktır. Fakat vadenin uzun, aylık taksitin düşük olması aynı zamanda faizin de yüksek olması anlamına gelmektedir. Birikimevim, müşterilerine, peşinatlı ya da peşinatsız seçenekleriyle taksit sayısına bakmaksızın, faizsiz borç alma olanağı sunmaktadır. Birikimevim’in tasarruf modellerine dahil olarak, konut ve araç sahibi olan pek çok kişi ve aile mevcuttur.

Araba Almanın Kolay Yolu

Birikimevim’in tasarruf modelleri sayesinde kefilsiz senetle araba sahibi olmak mümkündür. Gerekli görülmediği takdirde katılımcılardan kefil göstermesi istenmemektedir. Bu sayede katılımcılar Birikimevim’in uzman kadrosu dışında kimseyle muhatap olmak zorunda kalmadan ev ve araç sahibi olabilmektedir.

Sisteme Nasıl Dahil Olunur?

Birikimevim’le birlikte çalışarak taşıt kredisi kullanmadan taşıt sahibi olabilmek için en yakın Birikimevim şubesine uğramak yeterlidir. Birikimevim şubelerindeki uzman kadrodan, Birikimevim’in konut ve taşıt sahibi olma sistemleri hakkında bilgi almak mümkündür. Katılımcıların bütçelerini zorlamadan ödeme yapabilmeleri için nasıl bir ödeme planı oluşturulabileceği, peşinat ve kefil gibi konularda, Birikimevim şubelerinde bulunan, Birikimevim personelinden rehberlik hizmeti alınabilmektedir.