Türkiye’nin faizsiz finans desteği sunan özel kuruluşlarından birisi olan birikimevim, erken teslimatlı sistemi ile peşinatlı ve peşinatsız olarak kişileri araba sahibi yapıyor. Peşinatlı erken teslim sistemi desteklerinden faydalanmak isteyenler, verecekleri peşinat miktarına ve satın almak istedikleri aracın toplam değerine göre hesaplama yapabiliyorlar. Her katılımcı, aylık gelir durumuna göre zorlanmadan ödeyebileceği taksit tutarını kendisi belirleyebiliyor. Erken teslimatlı sistem sözleşmesine göre belirlenen tarihte araç satın alma işlemi tamamlanıyor.

Erken Teslimat

Senetle araba almak isteyenler, birikimevim erken teslimatlı sistemine kayıt olarak, satın alacakları aracın değerine göre ödeme planı çıkartabiliyorlar. Erken teslimatlı sistem işlem aşamaları şu şekilde belirlenmiştir.
Hayallerdeki arabayı seçmek,
Peşinat miktarını belirlemek,
Taksitleri belirlemek,
Arabanın ne zaman alınacağını belirlemek,
Arabayı satın almak,
Peşinat ödeyerek satın almak isteyenlerin, ödeyecekleri taksit miktarı ya da taksit sayısı daha az olacaktır.

İkinci El Araba Almak

Birikimevim araba satın almak isteyenlere sadece sıfır araçlar için değil ikinci el araçlar içinde finans desteği sunuyor. Senetle araba sahibinden satın alma seçeneklerini kullanmak isteyenler için sahibinden araba satın alınarak, katılımcıya teslim ediliyor. Katılımcı, peşinat haricinde kalan bölümü herhangi bir ek ödeme ve faiz ödemeden taksitler halinde rahatlıkla ödüyorlar.

Kısa Sürede Araba Sahibi Olmak

Günümüzde araba bir ihtiyaçtır ve herkes kısa sürede hayal ettiği arabaya kavuşmak ister. Birikimevim yeterli oranda birikimi olmayanlara farklı seçenekler ile finans destek seçenekleri sunuyor. Senetle araba alma yöntemini kullanmak isteyenler, seçtikleri araçları gerçek değerinde satın alabiliyor. Birikimevim’den alınan finans desteği, katılımcının kendi belirleyeceği taksit seçenekleri ile geri ödenebiliyor.

Uygun Fiyata Arama Alma

Ülkemizde, sıfır araç fiyatlarının çok yüksek olması, birçok kişinin ikinci el araba seçeneğini değerlendirmesine neden olmaktadır. Birikimevim, peşinatlı, erken teslimatlı sistemine kayıt olanlar, noter huzurunda yapılacak olan sıra çekilişi ile kısa sürede istedikleri arabayı satın alabiliyorlar. Peşinatlı seçenekleri kullananlar, istedikleri arabalara daha çabuk kavuşabiliyorlar. Ayrıca erken teslimatlı sistemde, taksitler katılımcı tarafından belirlendiği için ödeme gücüne göre ayarlanabiliyor. Bu katılımcıya avantaj sağlıyor ve zorlanmadan ödeme yapabiliyor.