Evinizi en yakın hangi tarihte teslim almak istersiniz? Konut kredisi için ödenen onca gereksiz faize rağmen hiçbir banka size böyle bir soru sormadı değil mi? Müşteri memnuniyetine yönelik ihtiyaçlar Birikim Evim ofislerinde her zaman sorulur. Çözüm önerileriyle asla projeye dahil olmadan geri çevrilmezsiniz. Dilediğiniz gibi bilgi alabilir ve kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Düşünmeniz için zamanınız olsa da en erken sıra tespit tarihlerini kaçırmadan bir proje seçmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır.

Erken Teslim Nedir?

Erken teslim firma tarafından sunulan ödeme sistemleri arasındadır. Her şey istediğiniz gibi ilerleyecek ve vade farkı ödemeden ev almak sizin için kolay olacak. Hayatınız boyunca bir şeyleri zorlanarak yapmanız, sürekli her konuda zorlanacağınız anlamını taşımaz. Bu olumsuzluğu terse çevirmenin en güzel yolu, kolaylık sunan firmalarla çalışmaktır.

Ödemelerinizde;
Ara ödeme
Peşinat
Ödeme tutarı
Taksit sayısı
Peşinatsız

Birikim Evim faizsiz araba

Bu yöntemleri kullanarak evinize her koşulda ulaşıyorsunuz. Çocukluğunuzdan beri yol arayışınız oyunlarla başladı ve şu zamana kadar elinizde kalemle aradığınız gerçek evin yolu, size hep bu oyunu hatırlattı. Artık birden fazla yolunuz mevcut.

Sıra Tespitinde Ev Teslim Tarihi Belli Oluyor

Sıra tespit her zaman kura çekiliş gibi şans oyunlarındaki sistemle karıştırılıyor. Birikim Evim işinizi şansa bırakmadığı için, erken teslim için sıra tespiti sistemini uyguluyor. Sıra tespitinde 100 kişi belirleniyor.

100 Kişiye Nasıl Ev Çıkıyor?

Her 6 ayda bir yapılan noter huzurundaki çekilişte 6 kişinin evi teslim alacağı tarih belli oluyor. 6 ay içinde evleri teslim edilen kişiler sıra tespit sisteminden haliyle çıkıyor. Kalan 94 kişi 6 ay sonra gerçekleşecek sisteme dahil oluyor ve yine 6 kişi çıkıyor. Bu şekilde mutlak surette sıra size gelerek ev sahibi oluyorsunuz.

Erken Teslim Ev İçin Araba Peşinatı Kabul Edilir Mi?

Daha önce Birikim Evim ofisinden aldığınız faizsiz araba taşınmazınızı peşinata saymak adına sunabilirsiniz. Bu şekilde peşinat tutarınız olacağı için, ödemeler düşecek ve daha erken vadede teslim kiracıya ev fırsatından yararlanmış olacaksınız.