Çorum’da yaşayanlar için Birikim Evim aracılığı ile çok büyük fırsatlar ve imkanlar sunulmaktadır. Hiç bir peşinat ödemeden Çorum’da kredisiz ev almak için Birikim Evim şubelerimize uğrayabilirsiniz. Ya da resmi Birikim Evim web sayfamız üzerinden sizlere sunulan bu büyük fırsat ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz. Bunların arından beğenmiş olduğunuz ve satın almak istediğiniz ev için süreci en güvenli şekilde başlatabilirsiniz.
Henüz ev sahibi olamamış olan kiracıya ev almak konusunda sunulan bu fırsatlardan sizlerde faydalanabilirsiniz. Bankalardan ya da diğer taksitli ev alma sistemlerinden çok farklı olarak büyük avantajlar sunulmaktadır. Bunun için istediğiniz evi belirlemeniz, bütçenize göre bir ödeme planı hazırlamanız yeterli olacaktır. Birikim Evim işbirliği ile istediğiniz evler en uygun ödeme koşulları ile sizlerin olacaktır.

Birikim Evim İle Çorum’da Kredisiz Ev Almak

Bankalar özellikle konut kredisi aşamalarından oldukça zorlu yaptırımlar sunmaktadır. Talep ettikleri birçok koşulu sağlayan insanlar ancak bankalardan konut kredisi kullanımı yapabilmektedir. Birçok insan bankaların sunmuş olduğu bu dayatmaları kabul etmek yerine senetle ev alma imkanlarını araştırmaktadır. Bu sistem için sizlere Birikim Evim olarak en güvenilir şekilde hizmet sağlıyoruz. Bankaların zor şartlarında kredi kullanmak yerine, Birikim Evim sistemi üzerinden senetle ev sahibi olabilirsiniz.
Birikim Evim Çorum olarak sizlere birçok farklı ve avantajlı imkanlar sunuyoruz. Öncelikle Çorum’un istediğiniz bölgesinde istediğiniz evi Birikim Evim aracılığı ile satın alabilirsiniz. İsterseniz Çorum’da kiracı olarak oturduğunuz evi satın almak üzere harekete geçebilirsiniz. Ya da başka bir mahalle ya da bölgede beğendiğiniz bir ev varsa o evi satın almak için başvuru yapabilirsiniz.

Peşinat Ödemesiz

İstediğiniz evi belirlediğinizde eğer bu evi satın almak için peşinat olarak ödeyebileceğiniz bir birikiminiz yoksa peşinat ödemesi yapmadan ev sahibi olabilirsiniz. Ya da çok az bir birikiminiz dahi olsa, istediğiniz rakamlarda bir peşinat ödemesi ile kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Peşinat ödemesi Birikim Evim tarafından sizlere sunulan bir yaptırım değildir. Bu tamamen sizin birikim durumuna bağlı olan bir seçenek olacaktır. Çorumda kredisiz ev almak ve peşinat ödemesi yapmamak için Birikim Evim ile iletişime geçebilirsiniz.