Ev almak isteyenlerin üstünde durduğu en önemli konu faizsiz, düşük taksitlerle ve kira öder gibi ödeme yapmaktır. Bu ancak yüksek peşinatlarla ya da yüksek taksit ödemeleriyle mümkündür. Ancak Birikimevim vatandaşlara ister peşinatlı ister peşinatsız, faizsiz, banka kredisiz, kira öder gibi ev alma fırsatı sunuyor. Çünkü Birikimevim amacı herkesi tapu sahibi yapmak olan, bundan ötürü kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı veren finansman şirkettir.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü?

Birikimevim ile sisteme katılıp faizsiz, peşinatsız, banka kredisiz, kira öder gibi ev almak mümkün. İlk olarak yapılması gereken Türkiye’nin her yerinde tüm vatandaşlara ev almak için hizmet ve fırsatlar sunan Birikimevim ailesiyle iletişime geçmek olacaktır.

Birikimevim İle Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Birikimevim ile iletişime geçildiği anda, uzman kadrosu katılımcılara şirketin uyguladığı her vatandaşa uygun sistemleri anlatıyor ve kişiye en uygun sistemi belirliyor. İster 100 Bin TL, ister 300 Bin TL olsun katılımcının ihtiyacı doğrultusunda finansman desteği sunuluyor. Katılımcı hangi evi alacağına ve ödemek istediği taksit tutarına kendi karar vermektedir. Bu karara göre hesaplama tablosu hazırlanmaktadır. En uygun finans yöntemi belirlendikten sonra, Birikimevim şirketiyle sözleşme yapılır ve vatandaş için satın alınmak istenen ev güvence altına alınmış olmaktadır. Noter huzurunda yapılan kurayla, vatandaşın ev almak için kura sırası belirlenip evi teslim alacağı tarih belirlenir. Sırası gelen kişi evine sahip olmaktadır.

Kişiye Uygun Sistemler Nelerdir?

Sabit Sistem: Bu yöntemde katılımcı ödemek istediği taksitleri kendi belirleyerek ev sahibi oluyor. Noter huzurunda yapılan kurayla evin teslim tarihi belli olan kişi sırası geldiğinde evi teslim alıyor.
Erken Teslimatlı Sistem: Bu sistemin amacı ev teslim alındıktan sonra belli oranda artan taksitlerle evin borcunu bitirmektir.
Serbest Sistem: Noter huzurunda çekilen kuraya göre katılımcı evi teslim aldıktan sonra ödenen taksit tutarını artırıp borcu erken bitirme şansına sahip. İstenirse ara ödeme yaparak erken bir tarihte ev almak mümkün. Bu sistemde ödenen taksit tutarlarıyla evin teslim tarihini katılımcılar kendileri belirleyebiliyor.
Bu cazip sistemleriyle Birikimevim, her vatandaşı ev sahibi olmaya davet ediyor.