Ev almak isteyenler için son yıllarda çok güzel ve ayrıcalıklı imkanlar sunuluyor. Bu imkanlar tamamen güven ve kurumsallık ilkesiyle gerçekleştiriliyor. Kişiler bu sistemlere katılım yaptığında eğer evinin borcunu erken kapatırsa indirimli kampanyalardan yararlanabiliyor.

Ailelerin en büyük ihtiyacı olan evi uygun ve cazip ödeme imkanlarıyla satın alacak olması heyecan yaratırken, bu anlamda hizmet sunan Birikimevim firmasının özel imkanlar sunması kolayca ev sahibi yapıyor. Ev almak ve bu evin borcunu uygun taksitlerle küçük küçük ödemek isteyenler birikimevim kampanyalarından yararlanabiliyor. Yıllarca kira ödeyip de artık benim de kendime ait bir evim olsun diyorsanız Birikimevim’in çok güzel seçenekleri bulunuyor.

Taksitli Emlak İlanları

İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden taksitle ev veya araba satın almak istiyorsanız birikim evimin sistemlerine katılım yapabilirsiniz. Birikimevim’de yıllardır bu sistem uygulanıyor ve sistemde hem ev hemde araç alma imkanı bulunuyor.
Faiz ödemesi olmadan,
Banka kredisi kullanmadan,
Peşinat vermeden,
Ara ödeme yapmadan,
Taksitle
ev, araba hatta ikisini birden almak için Birikimevim firmasıyla iletişim kurulabiliyor. Son derece avantajlı olan bu sistemde erken ödeme yaparak indirim de kazanabiliyorsunuz.
Taksitle Araba İlanları
Araba ihtiyacının artması kişilerde kredisiz araba almak isteğini ortaya çıkarıyor. Ancak araba fiyatlarının aşırı yüksek olması bu isteğin sürekli olarak ertelenmesine sebep oluyor. Birikimevim bu soruna çözüm yolu bularak taksit taksit araba alma önerisi sunuyor.
Firmanın sisteminde bulunan gruplara katılmak dilediğiniz araca dilediğiniz seçeneklerle sahip olmanızı sağlıyor. Eğer araba almanız gerekiyor ve bu gerekliliği ertelemek istemiyorsanız Birikimevim’e başvuru yaparak uygun koşullarla araç sahibi olabilirsiniz.

Taksitli Ev Ve Araç Nasıl Alınıyor?

Konut ve araç kredilerinin sürekli farklılaşması ve düzeyli bir grafik çizememesi Birikimevim’in olanaklarını daha da öne çıkarıyor. Peşinatsız araba almak ve ev almak isteyenler sistemin şeffaflığı sayesinde kolay ödemeli seçeneklerle diledikleri edinimi sağlıyor.
Birikimevim’in Türkiye genelindeki ofis ve showroomlarına başvuru yapılabildiği gibi, internet üzerinden de firmaya başvuru yapılabiliyor. Her gelir düzeyine uygun seçenekler sunan Birikimevim, erken ödemede de indirimli seçenekler uyguluyor.