Erzurum’da yaşayanlar için Birikim Evim tarafından sunulan birçok avantaj içeren fırsat bulunmaktadır. Erzurum’da kredisiz ev almak isteyenler için verilen bu avantajlı hizmet içeriklerimiz için Birikim Evim şubelerimize uğrayabilirsiniz. Ya da internet üzerinden Birikim Evim resmi web sayfamıza giriş yaparak sistem ve işleyiş hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer bankalardan konu kredisi kullanımı yapamıyorsanız, kredi kullanmak için ödemeniz gereken % 30 peşinat ödemesini tamamlayamıyorsanız veya bankaların sizlere zorladığı birçok yaptırım yerine şartlarını sizlerin belirleyebileceği daha esnek yapılarda bir ev sahibi olmak istiyorsanız bunun için Birikim Evim fırsatlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Taksitle ev alımı ya da taksitle araba alımı konusunda sizler için çok kolay ve anlaşılır bir sistematik içerisinde hizmet sunulmaktadır. Ev alımlarınızda istediğiniz evler için işlem yapılabilmektedir. İsterseniz kiracı olarak içinde oturduğunuz evi satın alabilirsiniz. İsterseniz de Erzurum’da başka bir semt ve mahallede beğenmiş olduğunuz evi Birikim Evim aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Beğendiğiniz evleri satın alma sürecinde eğer kenarda bulunan bir birikiminiz yoksa ve peşinat ödemesi yapamayacak durumdaysanız Birikim Evim sizlere bu şekilde de hizmet vermektedir. Peşinat ödemesi yapmadan ve kredi kullanmadan istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Birikim Evim İle Erzurum’da Kredisiz Ev Almak

Birikim Evim aracılığı ile Erzurum’da en kolay şartlarda ev sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında sizlere sunulan en güzel fırsatlardan birisi de kredisiz ve peşinatsız araba sahibi olabileceğinizdir.

Birikim Evim aracılığı ile kredi kullanmadan, peşinat ödemeden, kendi bütçenize göre bir ödeme planı hazırlayarak istediğiniz marka ve modellerde bir araba sahibi olabilirsiniz. Bunun için Birikim Evim şubelerimize gelebilir ya da resmi web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Burada yer alan tüm detaylı bilgileri inceleyebilir ve gerekli başvurularınızı bir an önce yapabilirsiniz.

Birikim Evim araba alımlarınızda kredi kullanmanıza gerek kalmadan senetle araba alım şansı sunmaktadır. Böylece bankaların sizlere sunduğu dayatma ve zorlamalara maruz kalmadan, kendinize göre bir planla araba alımı yapabilirsiniz.
Erzurum’da kredisiz ev almak ve kredisiz ve peşinatsız araba alabilmek için sizleri bekliyoruz.