Faizsiz ev alma yöntemi genellikle bankaların uyguladığı bir politika değildir. Bankaların çoğu müşterilerine kredi verirken faiz işletme yöntemini uygular. Ancak Birikimevim kuruluşu oldukça uygun bir şekilde hizmet vermeye devam eder. Faiz uygulamadan peşinatsız ev alma imkanlarından da yararlanmış olursunuz. Peşinatsız evin birçok avantajı bulunur. Özellikle ara ödeme yapmadığınız için de toplu para vermemiş olursunuz. Bu nedenle bu konuda birçok avantaj sunar.

Ev Alma İmkanı

Vatandaşlar kira öder gibi ev sahibi olmak birçok kişi için avantaj sağlar. Özellikle vatandaşlar peşinat vermeden ev sahibi olmak ister. Çünkü günümüz şartlarında geçinmek zor olduğu için kişilerin de toplu para ihtiyacı artar. Ev alacağınız zaman Birikimevim’in sunduğu fırsatlardan yararlanmak gerekir. Genellikle bir peşinat vermeden direkt taksite bağlayarak ev sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda ödemeler de sizin maaşınıza göre belirlenerek yapılır. Birikimevim’de ödeme kolaylığı ve aynı zaman da ev seçimi rahatlığı olduğu için vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir.

Birikimevim Güvenilir Hizmet

Genellikle birçok banka da ev projeleri yer alır. Ancak bu gibi kampanyalardan çoğu müşteri yararlanamaz. Birikimevim’den güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.
Birikimevim şubelerinde taksitle ev almak için birçok proje ve kampanya yer alır.
Ev teslimi kura yöntemi ile yapıldığı için hemen evi teslim alamazsınız. Ancak ödemelerinizi rahatlatmak için hemen başlayabilirsiniz.
Ödeme zorluğu yaşayan müşteriler istediği zaman hesabını dondurabilir.
Bu nedenle Birikimevim firması birçok bankaya göre daha fazla avantaj sunar.

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Birikimevim üzerinden ev alacağınız ödemeler elden taksit olarak yapılır. Her ay maaşınız yattığı zaman hesabınızdan direkt olarak ödeme yapabilirsiniz. Ödemeler Birikimevim hesabı üzerinden yapılır. Ödeme yaptığınız zaman da mutlaka makbuz almalısınız.

Ara Ödeme Var Mı?

Birikimevim ilk etapta sadece sizden katılım ücreti alır. Ancak ara ödeme zorunluluğu bulunmaz. Ödemelerinizi normal taksit olarak yapabilirsiniz. Ödemelerin daha kısa sürede bitmesini isterseniz eğer elinize para geçtikçe ara ödeme yapmanız da mümkün. Böylelikle taksitleriniz de daha kısa sürede ve hızlı bir şekilde bitmiş olur. Ancak bunun için herhangi bir zorunluluk bulunmaz.