İzmir’de yaşıyorsanız ve kirada oturuyorsanız kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Bunun için yeterli birikiminizin olmadığı için İzmir’de ev sahibi olmak sizler için bir hayal gibi geliyorsanız henüz Birikim Evim ile tanışmadınız demektir. Birikim Evim sizlere İzmir’de kredisiz ev almak konusunda çok güzel fırsat ve imkanlar sunuyor. Sizlerde hayal olan ev sahibi olma isteğinizi bir an önce gerçeğe çevirmek istiyorsanız hemen bir Birikim Evim şubesine gelebilirsiniz. Sizlere en yakın Birikim Evim şubesi ya da Birikim Evim resmi web sayfası üzerinden gerekli bilgileri tam olarak alabilirsiniz. Ve en kısa süre içerisinde bu sisteme sizlerde dahil olabilirsiniz.

Aslında bu güne kadar karşımıza hep çok bilindik ev alma yöntemleri çıkmıştır. Bu yöntemler bazı dayatmalara ve zorlamalara tabi olarak sizlere bazı şartlar sunmaktadır. Sizlerde bu şartları sağlayacak imkanlara sahip olmadığınız için belki de buğuna kadar hiç ev alma konusunda bir girişimde bulunmamış olabilirsiniz. Oysa Birikim Evim ile bu yöntemler çok farklı ve avantajlı bir hal alıyor ve sizlere hızlı ve kolay ev sahibi olma imkanı tanınıyor.

Birikim Evim İle İzmir’de Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ve peşinat ödemesi olmadan da ev sahibi olacağınızı biliyor muydunuz? Birikim Evim aracılığı ile kredi kullanmadan istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Kendi bütçenize göre planlayacağınız ödeme planları doğrultusunda beğendiğiniz evleri satın alabilirsiniz. Bunun için size en yakın İzmir Birikim Evim şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Birikim Evim aracılığı ile kredisiz, taksit ödemesi ile ev satın alabilirsiniz. Bankaların ya da diğer satış sistemlerinin sizlere sunmuş olduğu peşinat ödeme zorunluluğu Birikim Evim sistemi için geçerli değildir. Eğer peşinat ödemesi yapacak bir birikime sahip değilseniz, sadece taksit ödemesi ile de kendi evinizin sahibi olabilirsiniz.

Bunun yanında taksit ödeme planları da sizlerin inisiyatifinde olacaktır. Bütçenize ve aylık olarak yapabileceğiniz ödeme gücüne göre kendinize en uygun olan taksitlendirme planını yapabilir ve bu plana uygun olacak şekilde evinizi alabilirsiniz. İzmir’de kredisiz ev almak için sizleri ofislerimize bekliyoruz.