Kira öder gibi ev almak herkesin hakkıdır. Ekonomik şartların zorlaşması, konutların kira bedellerinin de ciddi oranda yükselmesi sonucu artık birçok kişi kira ödemek yerine ev sahibi olmak istiyor. Hem peşinatsız, hem de taksit imkanıyla ev almak mümkün. Bunun için bankalara başvurabilirsiniz. Birçok özel ve kamu bankası peşinatsız taksit seçenekleriyle ev almanız için kredi imkanları sağlıyor. Gelir düzeyinizi bankalara sunup, onların incelemesi sonucu bankalar size özel bir ödeme planı sunuyorlar. Siz de kabul ederseniz kredi ve işlemleriniz başlıyor.

Elbette bunun sonucunda bankaya yüksek miktarda faiz ödemeniz gerekecek. Ayrıca gelir düzeyiniz yeterli miktarda değilse bankalar çekmek istediğiniz krediyi de size vermeyebilir. Bu gibi durumlarda bankalar yerine, konut sahibi olmanızı sağlayan acentelerle birlikte çalışabilirsiniz. Bu acenteler çoğu zaman, bankalardan daha esnek şartlarda kredi ve ödeme imkanı sağlayabiliyor. Örneğin; kredi için başvurduğunuz banka, kredi talebinizi reddedildiyse bu tip acenteler ihtiyaç duyduğunuz kredi desteğini size sağlayabiliyor. Bu anlayışla müşterilerine hizmet veren acentelerden biri de Birikimevimdir. Birikimevim, son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilerek adından da söz ettirmeye başlamış, konut sahibi olmanızı sağlayacak uygulama ve sisteme sahip bir kuruluştur.

Birikimevim Nedir ve Nasıl Çalışır?

Birikimevim, faizsiz, taksitle ev sahibi olmanızı sağlayacak konut satış acentesi olarak hizmet veren firmalardan biridir. Birikimevim’ in imkanlarından faydalanabilmeniz için, firmanın çalışma prensip ve sistemini kabul etmeniz gerekmektedir. Öncelikle almak istenilen evin bedeli belirlenmiş olmalıdır. Daha sonra bu bedel belirlendikten sonra peşinatsız ev almak istiyorsanız Birikimevim’ in kendi sistemi olan peşinatsız ev kurasına dahil olabilirsiniz. Birikimevim, müşterilerinin ödeme gücüne göre taksit tutarı belirler ve taksit tutarları 400- 2000 arası değişkenlik gösterir.

Banka Faizi Olmadan Ev

Bankaların yüksek faizli kredi sistemlerine dahil olmamak ve yüksek bedeller ödememek için Birikimevim sayesinde ev sahibi olabilirsiniz. Birikimevim’ de peşinatlı kredi ve peşinatsız taksit seçenekleri mevcuttur. Bu imkanlar sayesinde kredisiz ve peşinatsız ev almak daha basit hale gelmiş bulunmaktadır. Birikimevim, tüm işlemlerini şeffaflık politikası ve noter huzurunda yapmaktadır. Bu bakımdan güven veren bir firmadır.