Kira öder gibi faizsiz ev sahibi olmak her vatandaşın hayalidir. Hem kira ödeyip hem de birikim yaparak ev sahibi olmak istemek bir hayal gibi görünmektedir. Bu konuda Birikimevim vatandaşlara hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı veren finansman şirkettir. Birikimin önemine vurgu yaparak birikimi olmayan kişilere kira öder gibi ev sahibi olmanın kolaylığını sunuyor.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü?

Belli bir birikimi olmayan ya da birikimi olup faizsiz, düşük taksitlerle, kira öder gibi ev almak için Birikimevim kampanyalarıyla fırsatlar sunuyor. Uzman kadrosu ihtiyaçları doğrultusunda her vatandaşa uygun sistemler sunarak ev sahibi yapıyor. Birikimevim, tüm vatandaşlara Türkiye’nin her yerinde ev sahibi olma imkânı sağlıyor.

Birikimevim Ailesinin Ferdi Nasıl Olurum?

Birikimevim ile iletişime geçildiği anda bu ailenin ferdi olunabiliyor. Uzman kadrosu vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun yöntemi belirleyip ev sahibi yapıyor. Vatandaşlar ilk olarak almak istedikleri ve gerekli olan finansman desteği belirleyip, ister peşinatlı ister peşinatsız faizsiz, kefilsiz, kira öder gibi ev almak için sisteme başvuruyor. Ödeyebileceği taksit tutarını vatandaş kendisi belirleyebiliyor. Daha sonra noter huzurunda çekilen kurayla sırası belli olan kişi, sırası geldiği zaman Birikimevim’in finansman desteğiyle evine sahip olur.

Kişiye uygun sistemler nelerdir?

Sabit Sistem: Bu yöntemle noter huzurunda çekilen kurayla sırası belli olan vatandaş ödemek istediği taksit tutarıyla sırası geldiğinde ev sahibi olur ve mutlu, huzurlu bir geleceğe adım atar.
Erken Teslimatlı Sistem: Bu yöntemde ek bir ödeme yapılmadan, gerekli tutardan farklı bir tutar ödenmeden kısa bir sürede ev sahibi olunabiliyor. Erken teslimli sistemin amacı evi teslim aldıktan sonra her yıl belli oranda artan taksitlerle borcu erken bitirme kolaylığı sunuyor.
Serbest Sistem: Bu yöntemle ödenen taksitlerle evin teslim tarihini vatandaşlar kendileri belirliyor. İstenirse ara ödeme yapılarak erken ev almak mümkün. Sıranız geldiğinde evi teslim aldıktan sonra istenirse taksitleri artırıp borcu erken bitirme şansına sahip olunabilir.
Kişiye uygun sistem belirlendikten sonra Birikimevim ile sözleşme yapılır. Noter huzurunda yapılan kura ile evin teslim tarihi belirlenir ve sırası geldiğinde vatandaş evine sahip olur. Birikimevim sayesinde ev sahibi olma hayaline kavuşur.