Kiracıya peşinatsız ev müjdesi, faizsiz ve peşinatsız ev alma yöntemleri ile mümkün. Kiracıya ev almak farz. Böyle bir zamanda yüksek kira meblağları ödemek ve hayatta kalmak oldukça zor iken, kendi adınıza bir ev borcu yükümlülüğü altına girmek, mümkün mertebe geç kalınmaması gereken bir eylem planı olacaktır. Sabit ödeme ya da değişken ödeme planlarına bağlı olarak senetle ev almak ise günümüzün en kârlı yatırım şansı. Bugün ev sahibi olmak isteyen birinin cebinde, ortalama 250 bin TL olması gerektiğini düşünürsek, bu sistemler an itibari ile banka kredisine göre adeta veli nimet. Üstelik bu sistemler sadece ev değil, senetle araba ve her türden taşıt sahibi de yapıyorlar.

Senetle Ev ve Araç Alımı

Senetle gayrimenkul veya araç alımı, ilk etapta çoğu insanın kulağına hoş gelmeyebilir. Bu noktada banka kredileri pek çok insana daha cazip ve güvenilir gelebiliyor. Ancak, uzun yıllardır süregelen senetli satış imkânları sayesinde yüz binlerce insanın faizsiz ev ve araç sahibi olduğu bir ortamda, bankaya ödenecek faizin ne kadar gereksiz olduğunu da bilmek gerek. Banka size senet yapmıyor doğru, ancak imzaladığınız sözleşmelerdeki yükümlülüklerin senetten daha ağır koşullar taşıdığı ve ödeme olmadığında malınıza derhal el konulduğunu da iyi bilmelisiniz. Peki, ne yapmak lazım?

Kiracıya Ev Aldıran Sistemler

İnsanoğlu yeterince araştırma yapmadığı için yılların emeğini faiz yükü ile bankaya ödeyebiliyor. Oysa tamamen resmi ve kanuni yollardan senetle araba ve ev alma şansı sizlere uzun süredir sağlanıyor. Korkuyor olma ihtimalinize karşı, sektörden ev ve araç alanların deneyimlerini araştırmanızı öneriyoruz. Bugün, yüz binlerce insanın tamamen faizsiz bir biçimde ev ve araç aldığı sistemler, kiracıya ev vaadi sunuyor ve de bu vaadi cüzi bir çalışma bedeli karşılığında gerçekleştiriyorlar.

Senetle Ev Nasıl Alınır?

Her ay kenara koyabileceğiniz rakamı belirleyin, piyasada faaliyet gösteren Birevim, Fuzulev, Tasarruf AŞ, Eminevim, Morevim gibi kurumların kapısını çalın, internet ortamından güvenilirliklerini ve kullanıcı deneyimlerini edinin ve son olarak kararınızı verin. Sizin için en uygun firma ile yola çıkarak, senetle ev alabilir ve eğer kiracıysanız, kiracıya ev aldıran bu sistemler sayesinde derin bir nefes alabilirsiniz. Unutmayın, kiracı olarak kalmak tamamen tercihtir.