Konut kredisi ile ev almak çoğu kişinin ortak düşüncesini oluşturuyor. Bu düşünce kaliteli bir ev alım şekli oluşturuyor olsa da banka kredisiyle ev alım şeklinde peşinat ödemek gerekiyor. Bu durum ev almak için peşinatı olmayan kişilere uymayan bir durumu ortaya çıkarıyor. En uygun ev kredisi araştırması yapmaya gerek kalmadan ve peşinata ihtiyaç duymadan ev almak isteyen kişiler için özel bir fırsat bulunuyor. Bu fırsatı tüm Türkiye’ye hizmet veren Birikimevim firması sunuyor. Kaliteli bir satılık ev alım şekli olan bu uygulama yıllardır geçerli bir seçenek oluşturuyor.

Ev Sahibi Olmanın Avantajlı Yöntemi

Kirada oturan ailelerin en büyük ihtiyacı kendilerine ait olan bir evdir. Bu ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için en kolay yöntemi Birikimevim firması sunuyor.
Birikimevim firması;
Peşinatsız,
Taksitle,
Ara ödemesiz,
Faizsiz ev alma yöntemleri sunuyor.
Birikimevim tarafından sunulan bu yöntemler kişileri zorlamadan bütçelerine en uygun şekilde ev alabilmelerini sağlıyor.

Ev Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

Birikimevim yıllardır ev alma seçeneklerinde bankasız işlem yapıyor. Birikimevim’in gelir durumuna göre belirlediği gruplara katılım yapılıyor ve bu katılımcılar her ay taksit taksit ödeme yapıyor. Tıpkı ev kredileri ya da diğer kredilerde olduğu gibi aylık taksit ödenerek ev sahibi olunabiliyor.

Taksitle Ev Sahibi Olmak Yasal Mı?

Birikimevim firmasının yıllardan beri uyguladığı bu yöntem tamamen kanun ve yasalara uygun olarak işliyor. Katılımcıların tamamı almış oldukları emlak konut ücretlerini taksit taksit ödeyebiliyor.
Firmanın;
Sabit taksitli,
Erken teslimatlı,
Değişken taksitli katılım seçenekleri bulunuyor.
Katılımcılar bu seçeneklerden kendileri için en uygun olanını seçerek sisteme dahil oluyor.

Taksitli Ev Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Birikimevim’in sisteminde Türkiye’nin tüm şehirlerinden kişilere ev satışı yapılıyor. Ev almak isteyen kişiler Birikimevim’in internet şubesine başvuru yapabildiği gibi ofislerine de başvuru yapabiliyor. Türkiye’nin tüm şehirlerinde Birikimevim firmasının ofis ve büroları bulunuyor. Her gelir durumuna uygun olan seçenekleri bulunan firmanın, farklı sektörlere yönelik olarak indirimli sistemleri de web sitesinde duyuru olarak sunuluyor. Zorlanmadan ev sahibi olmak için Birikimevim’den destek alabilirsiniz.