Her yıl birbirinden farklı konut projeleri sunuluyor. Tüketiciler bu fırsatı değerlendirmek istediklerinde konut kredisi dışında başka bir ödeme alternatifi göremiyor. Bu nedenle hayatının fırsatını kaçırabiliyor. Birikim Evim sisteminde ev almak için ödeme yapanlar ise her yıl ortaya çıkan konut projelerine yetişiyor. Sıra sisteminde adı çıkan ev sahibi adayı, güncel projelerden yararlanmak adına verilen tarihe kadar evini belirliyor ve alıyor. Üstelik faizsiz ve kalan ödemenize finans sağlayan bir firma desteği ile oldukça hızlı sahip oluyorsunuz.

Belirlediğim Ödeme Planında Ev Bulabilir miyim?

Öncelikle ev belirlerken kura çıkma süresini hesaplamanız, yıllık konut artışlarını belirleyerek ortalama bir fiyat çıkarmanız önemlidir. Bu yıl düşündüğünüz 200.000 Türk lirasına olan bir ev bir sonraki sene elbette artış gösterebilir. Artış olarak hesaplarsanız, bu yıl olduğu gibi konut artışında düşüş yaşandığında çifte kar edersiniz.

Ev Alma Yönteminde Neyi Esas Almalıyım?

Ev alırken belirli esasları göz önünde bulundurmanız sizler için önemlidir. Özellikle ev alma yöntemleri için birikimlerinizi esas alarak peşinat verebilirsiniz. Peşinat vermeniz halinde taksit sayılarınız, ödeme tutarınız azalacak, evinize yerleşme imkânınız ise artacaktır. Ev almak adına yapacağınız bu büyük adım için faiz ödemenize gerek yok. Farklı ödeme sistemleri ile peşinat ödemek zorunda da değilsiniz.

Birikim Evim Faiz Almıyor Mu?

Birikim Evim paranızı ne denli zorlukla kazandığınızın bilincinde olan bir firmadır. Bu nedenle sisteme katılırken sadece sizden organizasyon ve çalışma bedeli talep etmektedir. Bu bedeli de peşin olarak ya da taksitlerinize yansıtarak ödeme imkânı sunuyor. Bu ücret dışında bir talepleri olmamakla birlikte, ödemelerinizde faiz ödemiyorsanız.

2020 Projeleri Nerede Var?

2020 yılı projeleri tüm yılların en karlı projesi arasında. Bunun nedeni günümüzde yaşanan küresel sorunlar. Şu anda alacağınız konutlardan Birikim Evim ile sahip olmanız halinde edeceğiniz kar oldukça yüksek olacak.

Bunlar;

  • Konut fiyatlarındaki %3,2 düşüş
  • Bankalarda olan konut kredisi gibi minimumda aylık %0,90 ortalaması ödemeyeceksiniz.
  • Tahsis ücreti ve diğer kesintiler yok.
  • İpotek yok, ipotek kaldırma masrafınız yok.
  • Birikim Evim ile kredisiz ev olma fırsatı.

Aynı zamanda banka gibi %20 peşinat zorunluluğu yok.